Del 27 al 29 de Diciembre campeonato Nacional Sub-16 y Sub-18 en Logroño

El cuerpo técnico de la Sub-18 viaja con toda la ilusión del mundo. Foto O. Riera
El 27 de desembre, a La Rioja, comença la primera Fase dels Campionats d’Espanya de Seleccions Masculines. El grup el formen les selecciones d’Asturias, La Rioja i Illes Balears.

Els calendaris de la primera Fase faN coincidir en la mateixa ciutat les seleccions Cadets i Juvenils (Sub-16 i Sub-18).

Logroño (La Rioja) serà el marc d’aquest inici de competició per als combinats de les Illes Balears i l’ordre de partits serà el següent:

SUB-16

DIA 27 – 10:30 ASTURIAS-LA RIOJA

DIA 28 – 10:30 ILLES BALEARS – ASTURIAS

DIA 29 – 10:30 LA RIOJA – ILLES BALEARS

SUB-18

DIA 27 – 12:00 ASTURIAS-LA RIOJA

DIA 28 – 12:00 ILLES BALEARS – ASTURIAS

DIA 29 – 11:30 LA RIOJA – ILLES BALEARS

Convé recordar que en els Campionats d’Espanya de Seleccions de la Temporada passada tant la Selecció Sub-16 com la Sub-18 varen arribar a la Fase Final.

SELECCIONATS:

SUB-16

AARON A GÓMEZ VARGAS  R C D MALLORCA SAD

 

ADRIA SINTES PARPAL   CD MENORCA AT

 

ADRIAN MONTALBAN RIBAS  S DEPORTIVA PORTMANY

 

ALBERTO MORENO PULPILLO  R C D MALLORCA SAD

 

ALFONSO E.COLLADO CARVAJAL  CD MENORCA AT

 

ALPHA RICHARD DIOUNKOU  R C D MALLORCA SAD

 

BADJINKA SOUTE  C D ATLÉTICO BALEARES

 

CRISTOBAL MONTIEL RODRIGUEZ  R C D MALLORCA SAD

 

DAVID VALVERDE JUAN  C D SAN FRANCISCO

 

ELIAS CHENTOUF ESCALAS  C RECREATIVO MALLORCA

 

JOHN A OSORIO ZUÑIGA  PENYA E. SANT JORDI

 

JOSEP A GAYA MARTINEZ  C.D. MANACOR

 

LLUIS BALLE REUS  C D SAN FRANCISCO

 

MARVIN OLAWALE AKINLABI PARK  C.D. ES JONQUET P ARRABAL

 

PAPA DIOUNKOU TECAGNE  C D SAN FRANCISCO

 

POL ROMERO BRUGUE  C RECREATIVO MALLORCA

 

THOMAS GIAQUINTO  R C D MALLORCA SAD

 

VICTOR GONZALEZ AREVALO  C RECREATIVO MALLORCA

 

SUB-18

 

ADRIAN RUEDA CAMAS  C D SAN FRANCISCO AIT

 

SAID HOUSSAM  C D ATLÉTICO BALEARES ALEMU

 

MERCER MIKO  C D SAN FRANCISCO

 

ANTONI SUREDA JIMENEZ  R C D MALLORCA SAD

 

BARTOLOME A POCOVI ROSSELLO  R C D MALLORCA SAD

 

CARLOS RAMON PALLIN  C.D. MANACOR

 

FRANCISCO A NAVALON BAGUR  C D SAN FRANCISCO

 

GERARDO BONET FERNANDEZ  R C D MALLORCA SAD

 

GORKA RAMON MULERO  S D PORTMANY

 

JEFFERSON ECHEVERRI BONILLA  CD MENORCA

 

JOSE LLABRES KAPON  S D LA SALLE

 

MOUHAMADOU KEITA  S.C.R. PEÑA DEPORTIVA

 

NICOLAS FERNÁNDEZ COSTA  CD MENORCA

 

OSCAR OLIVER JIMÉNEZ  C.D. MANACOR

 

OSCAR MOLINA FERRER  C D SAN FRANCISCO

 

RODRIGO ALLO GALLEGOS  C.D. MANACOR

 

SANDRO R ORTIZ GONZÁLEZ  C D ATLÉTICO BALEARES

 

VÍCTOR NARRO VALERO  S D LA SALLE

FFIB

Más noticias que te pueden interesar

Comenta esta noticia

Normas de uso de comentarios:

  • Nos reservamos el derecho a eliminar los comentarios que consideremos fuera de tema.
  • No está permitido el uso de datos falsos y/o suplantación de identidad.
  • No está permitido verter comentarios injuriantes o contrarios a las leyes españolas.
  • La opinión expresada será la tuya y no la de FutbolBalear.es