«Ravanetto» con el Inter Manacor

Toni Adrover en la firma por el patrocinio

Desde el F.C. INTER MANACOR ens complau informar de que el nostre club ha arribat a un acord de patrocini amb la coneguda empresa manacorina RAVANETTO, S.L., per a les properes dues temporades, aquesta i la següent.

D’aquesta manera, RAVANETTO passarà a ser l’sponsor principal del club. Cal destacar que l’empresa dirigida brillantment per en Toni Adrover, ha col·laborat amb el club desde el primer any d’existència fins a dia d’avui, el que ens ha portat a reforçar els vincles per tal d’assolir conjuntament els objectius marcats, tant esportius com socials i econòmics.

Finalment, desde el club també ens agradaria agrair especialment a en Toni Adrover la predisposició mostrada per col·laborar amb el club i contribuir essencialment a que el nostre club pugui créixer i donar passes endavant per tal d’assumir reptes mes importants.

Tofol para Fútbol Balear.
Fotos de Tofol para Fútbol Balear.

Más noticias que te pueden interesar

Comenta esta noticia

Los comentarios están desactivados temporalmente. En breve estarán disponibles de nuevo.