Canvio de web Porto Cristo FC

.

 

Com ja saben, el nostre club recuperarà a partir d’aquetsa propera temporada 2012-2013 el seu nom fundacional, que és Porto Cristo Futbol Club i, com a conseqüencia d’aquest fet, volem comunicar que la pàgina web del club també ha sofert una modificació i que, a prtir d’ara pe rpoder llegir la informació del nostre club, consultar els horaris de partits, veure les c`roniques o qualsevol altre cosda que puguin necessiatr referent a la nostra entitat, ho hauran de fer a l’adreça web www.portocristofc.com, ja que l’antiga web es troba inhabilitada.

Disculpeu les molèsties que aquest fet vos pugui ocasionar. Moltes gràcies.

 Porto Cristo FC

Más noticias que te pueden interesar

Comenta esta noticia

Los comentarios están desactivados temporalmente. En breve estarán disponibles de nuevo.